недеља, 02. октобар 2011.

Фестиваль української дитячої творчості відбудеться 29 жовтня 2011 року


Фестиваль української дитячої
творчості відбудеться 29 жовтня 2011 року
Фестиваль української дитячої творчості відбудеться 29 жовтня 2011 року. 19 вересня ц. р. на засіданні фестивальної ради прийнято рішення, що фестиваль триватиме протягом одного дня, а не два дні, як було попередньо вирішено.

Засідання фестивальної ради Фестивалю української дитячої творчості відкрив голова фестивальної ради Любомир П'єкні, який присутніх ознайомив зі станом справ навколо підготовки і організації фестивалю, планом програми фестивалю, фінансовим планом, місцем проведення фестивалю та іншими питаннями. В зв'язку з недостатньою кількістю коштів голова фестивальної ради висунув пропозицію, щоб замість раніше запланованих двох днів фестиваль тривав один день, яку члени фестивальної ради одноголосно затвердили. Всі заходи фестивалю: конкурс співаків, конкурс декламаторів та літературних творів, святковий концерт відбуватимуться протягом одного дня.
Також на засіданні прийнято рішення, що Фестиваль «Веселка», як і минулого року, проходитиме в спортивному залі ОШ ім. Петефі бригади у Кулі, тому що це приміщення є найбільш придатним для такого типу маніфестації.
Заплановано, що конкурсна програма розпочнеться о 14 год., а святковий концерт о 16 год. Найуспішніші учасники конкурсу будуть нагороджені відповідними нагородами. Цього року заплановано, щоб у фестивалі брали участь і гості.
Фестивальна рада запрошує всі бажаючих на Фестиваль української дитячої творчості «Веселка», який відбудеться 29 жовтня ц. р. у Кулі. Таким чином, надамо підтримку нашим дітям, які прагнуть добре підготувати номери програми, з якими виступлять, і представити свою творчість якнайкраще.
Любомир П'єкні,
голова Фестивальної ради

Нема коментара:

Постави коментар