уторак, 15. март 2016.

Підготовка до 13 Фестивалю української культури «Калина» 2016

     13 березня 2016 року у Інджії відбулося засідання Ради фестивалю 13 фестивалю української культури «Калина», який цього року має відбутися у тому ж місці. Технічним організатором цьогорічного фестивалю буде Українське культурно-мистецьки товариство «Калина» з Інджії. На засіданні були присутніми представники домашнього товариства, голова Петро Закамарок і представники товариств з інших осередків: Михайло Летвенчук з Кули, Славко Микитишин з Вербасу, Мирослав Каленюк з Нового Саду і Петро Ляхович з Сремської Митровиці.
     Головні рішення Ради фестивалю:
- 13 Фестиваль української культури «Калина» відбудеться 12 червня 2016 року у Інджії.
- На фестивалі відбудеться чотири маніфестації:
- Відкреття фестивалю, відкреття Етно художньої виставки і презентація української кухні відбудеться о 16.00 годині у Будинку пожежників Інджії.
- Ревія-концерт українських пісень відбудеться у Культурному центрі Інджії, на відкритій сцені поставленій на спортивній площі того ж центру або в залі а все залижно від погоди з початком о 17.00 годині.
- Святочний концерт відбудеться у Культурному центрі (або на відкритій сцені або в залі) з початком о 19.00 годині.
- На Святочному концерті представляться всі секції, які діють у наших товариствах кожна з одною точкою. Маються на увазі танцювальні і вокальні групи з таких товариств: КМТ ім. Іван Сенюк з Кули, КМПТ «Карпати» з Вербасу, УКЦ «Кобзар» з Нового Саду, УКМТ «Калина» з Інджії і ТПУК «Коломийка» з Сремської Митровиці.

- На Фестивалі «Калина» очікуються гості з інших країн а це залежно від того з котрими товариствами будуть водитися домовлення, з Босні і Герцеговини, Хорватії, Румунії і України.


Нема коментара:

Постави коментар